Ostatnie Takie Galicyjskie

Zagłosuj na nasz projekt
20-04-2012
Od kwietnia możesz głosować na nasz projekt: Jak skutecznie promować muzeum "Ostatnie Takie Galicyjskie"-II edycja. Zagłosować możesz na www.projektzklasa.pl przez kliknięcie przycisku „Głosuj”.

Promocja
25.01.2012
W ramach projektu grupa odpowiedzialna zorganizowała promocję przy okazji wywiadówki. W tym dniu muzeum było otwarte do zwiedzania i można było porozmawiać z twórcą muzeum.

Aktualizacja
12.01.2012
Ruszyła II edycja Projektu ,,Ostatnie Takie Galicyjskie". Celem projektu jest dalsza promocja muzeum i badanie skuteczności materiałów promocyjnych. W projekcie bierze udział 11 uczniów klasy II.

Ku pamięci!
01-04-2011
Z podziękowaniem - dla Dyrekcji placówki, która przeznaczyła odpowiednie sale i umożliwiła zorganizowanie izby pamięci "Ostatnie Takie Galicyjskie".
Z życzeniami - dla dzieci, młodzieży i mieszkańców Żabna, aby z przyjemnością i zainteresowaniem podziwiali kulturę życia byłych mieszkańców naszej "małej ojczyzny".
Z nadzieją - by prezentowane eksponaty "muzeum" Żabna pozostały w "nienaruszonym" stanie na długie lata i służyły społeczeństwu miasteczka.
Organizator wystawy - były nauczyciel żabnieńskiego gimnazjum - Paweł Domański.

Święto szkoły.
01-04-2011
W dniu 1 kwietnia 2011 roku nasza szkoła obchodzi 10-lecie istnienia. W tym dniu chcemy zaprezentować nasz projekt mieszkańcom Żabna. Zapraszamy na trzecie piętro naszego gimnazjum będzie można obejrzeć tam eksponaty, wpisać się do księgi gości oraz obejrzeć prezentację.

Zagłosuj na nasz projekt
01-04-2011
Od 1 do 30 kwietnia możesz głosować na nasz projekt: Jak skutecznie promować muzeum "Ostatnie Takie Galicyjskie". Zagłosować możesz na www.projektzklasa.pl przez kliknięcie przycisku „Głosuj”. Pamiętaj, głosuj codziennie przez cały kwiecień – liczy się każdy głos! Klikaj!

Pan Paweł Domański kustosz muzeum w gronie "Uskrzydlonych".
21-01-2011
W piątkowe popołudnie w ratuszu tarnowskim odbyła się gala nagrody „Uskrzydlony”. Podczas tegorocznego finału laureatem został Pan Paweł Domański, znany wszystkim Żabnianom miłośnik historii miasta, pisarz, kronikarz i doskonały zbieracz informacji oraz pozostałości po kulturze materialnej mieszkańców Żabna. Działalność Pawła Domańskiego jest bardzo szeroka, a jego kilkunastoletnie doświadczenie w roli pisarza-kronikarza, które zaowocowało 18 publikacjami o Żabnie, z pewnością zrobiło wrażenie na Kapitule, która przyznawała tegoroczne nagrody. Laureat podczas odbierania nagrody nie krył wzruszenia i zadowolenia z tego, że dostał doceniony za swoją pasję przelaną na papier. Podczas gali obecny był burmistrz Żabna Stanisław Kusior, a także dyrektor Centrum Kultury w Żabnie, który wygłosił laudację na cześć żabnieńskiego pisarza.